Člověk s akreditací je víc než obyčejný člověk. Na našlapaných promítáních má přednost před obyčejným člověkem s obyčejnou jednorázovou vstupenkou. Akreditovaní mají v každém sále vyhrazený určitý počet míst, kam obyčejný člověk nesmí.

Akreditace na festival Serial Killer se jmenuje CINEPASS. Můžete si vybrat ze dvou druhů:

Akreditace nejrychleji koupíte online.

Zajistěte si Cinepass

Filmoví profesionálové si mohou zakoupit industry akreditaci. Cena je 2600 Kč + DPH a umožňuje neomezený vstup na všechny projekce, společenské události a, hlavně, celý program INDUSTRY DAYS (3.—5.května v Divadle Husa na provázku).

V prodeji budou také vstupenky na jednotlivá představení. Jedno představení, neboli blok, tvoří vždy první dva díly určitého seriálu. Projekce se budou konat v kině Scala, Divadle Bolka Polívky a v Divadle na provázku. Vstupenky na jednotlivá představení festivalu stojí 80 Kč, pro studenty 60 Kč.

Kupte si vstupenky

Vstupenky pro seniory (na představení v 10.00 a 13.00) stojí 60 Kč. Senioři si také mohou zakoupit akreditace za zlevněnou (studentskou) cenu. Prodej vstupenek a akreditací pro seniory bude ve foyer kina Scala. Pro zakoupení je třeba předložit Senior pas nebo průkaz totožnosti.