Člověk s akreditací je víc než obyčejný člověk. Na našlapaných promítáních má přednost před obyčejným člověkem s obyčejnou jednorázovou vstupenkou. Akreditovaní mají v každém sále vyhrazený určitý počet míst, kam obyčejný člověk nesmí. Akreditace na festival Serial Killer se jmenuje Cinepass a koupíte ji nejrychleji online. Můžete si vybrat ze dvou druhů:

V prodeji budou také vstupenky na jednotlivá představení. Jedno představení (neboli blok) tvoří vždy první dva díly určitého seriálu. Projekce se budou konat v kině Scala, v Divadle Bolka Polívky a v Divadle Husa na provázku. Vstupenky na jednotlivá představení festivalu stojí 80 Kč, pro studenty 60 Kč.

Vstupenky pro seniory (na představení v 9.00, 13.30 a 14.00) jsou zdarma. Pro zakoupení je třeba předložit Senior Pas nebo průkaz totožnosti.

Filmoví profesionálové si mohou zakoupit industry akreditaci. Cena je 950 Kč + DPH a umožňuje neomezený vstup na všechny projekce, společenské události a, hlavně, celý program Industry Days (3.—5.května 2018 v Divadle Husa na provázku).