Kontakt

Provozovatel festivalu:
Telepunk s.r.o.
Sukova 49/4, Brno-město, 602 00 Brno
IČO 05508746, DIČ CZ05508746
Zápis v obchodním rejstříku: Krajský soud v Brně, sekce C, vložka 95796
ID datové schránky: ft45bku

Číslo bankovního účtu: 2201673702/2010, IBAN: CZ91 2010 0000 0022 0167 3702, 
SWIFT (BIC): FIOBCZPPXXX

Napište nám na info@serialkiller.tv
Adresa je Sukova 49/4, 602 00 Brno
Kontakt pro novináře press@serialkiller.tv
Kontakt pro dobrovolníky dobrovolnik@serialkiller.tv
Tel. +420 721 581 478

Tým Serial Killer

Kamila Zlatušková
kamila@serialkiller.tv
Zakladatelka & ředitelka

Kamila Zlatušková

Jiří Műller
jiri@serialkiller.tv
Výkonný ředitel

Jiří Műller

Magdalena Zlatušková
magdalena@serialkiller.tv
Produkce & Marketing & Partneři

Magda Zlatušková

Dominika Braná
dominika@serialkiller.tv
Koordinátorka TV Days

Dominika Braná

Dan Vondra
dan@serialkiller.tv
Program & Produkce

Dan Vondra

Filip Sedlák
filip@serialkiller.tv
Produkce & Marketing

Filip

Lucie Chlupatá
lucie@serialkiller.tv
Kancelář

Táňa Zabloudilová
tana@serialkiller.tv
Dramaturgie programu

Táňa Zabloudilová

Lia Tomat
lia@serialkiller.tv
Asistentka TV Days

Veronika Hvízdalová
veronika@serialkiller.tv
Vedoucí Guest service

Veronika Hvízdalová

Barbora Trubačová
barbora@serialkiller.tv
Guest Service zahraniční hosté

Anna Kvítková
anna@serialkiller.tv
Guest Service čeští hosté

Michal Oravec
michal@serialkiller.tv
Technická produkce

Radim Javůrek
Architekt

Radim Javůrek

Barča Nováková
Architektka

Barča Nováková

Radka Bohušová
Architektka

Radka Bohušová

Martin Pecina
Vizuální identita

Martin Pecina