Vstupenky

Vstupenku nebo akreditaci? Můžete za námi přijít jen na epizodu či dvě, ale my rozhodně doporučujeme si dopřát celou 7. sérii festivalu! Bude totiž plná zápletek, zvratů a cliffhangerů, které vám nedají dospat dalšího dne.

Podrobnosti ohledně prodeje akreditací na další ročník festivalu budou zveřejněny později.

Akreditace Serial Killer Pass

Se Serial Killer Passem můžete pořádně zahnat svůj hlad po nových seriálech. Otevře Vám totiž sály na všechny letošní projekce. Nepřijdete tak o žádnou premiéru, soutěžní výběr ani pokec s filmaři.

Vstupenky

Máte nabitý program a stíháte Serial Killer jen na skok? I na vás jsme mysleli a máme jednorázové vstupenky na každou projekci (jedna projekce jsou 2 seriálové epizody). Ty si budete moct koupit na místě 30 minut před začátkem projekce.

TV Days

Už vás láska k televizi pohltila natolik (stejně jako nás), že jste se z řad diváků přesunuli mezi TV profesionály? Pak právě pro vás jsme od 25. do 27. září připravili TV Days. Industry program, který svede dohromady české i zahraniční odborníky a odbornice i televizní profesionály a profesionálky. Čekají vás přednášky desítek speakerů, prezentace nových seriálů, případové studie vybraných titulů, debaty, masterclasses i networking. Třídenní program je v angličtině.